Výstavní sekce

STAR SHOW DIPLOMAT PRAHA 2016

Mezinárodní propagační výstavy koček

23. + 24. 1. 2016

hotel Diplomat **** (Evropská 15, Praha 6,16041)

V tomto roce proběhl nový koncept výstavy zaměřený na propagaci koček s průkazem původu a zvláště pak se zaměřením na představení a propagaci jednotlivých plemen pro všechny zvídavé návštěvníky. Chovatelé na této akci prezentovali nejen svou chovatelskou stanici a dlouholetý chov, ale praktickou ukázkou předvedli i exempláře třiceti plemen koček z celého světa, které na běžné výstavě v takové rozmanitosti nejsou úplně k vidění. A protože mnoho vystavovaných koček si výstavu opravdu užívalo a má rádo pozornost, všímali jsme si, že i mnoho návštěvníků využilo četné možnosti pohladit si jak hustý kožíšek například kartouzské kočky, tak i některou bezsrstou kočku, kterých bylo na výstavě přítomno také opravdu hodně.

Na výstavě bylo premiérově k vidění plemeno Ukrajinský levkoy, které ještě v ČR nikdy vystavováno na veřejnosti nebylo. Dále i několik netradičních plemen jako jsou Thajské , Snowshoe, Ocicat nebo Egyptské mau a také mnoho tradičních a krásných plemen Britských, Ruských, Bengálských a mnoha dalších koček. Podrobné informace, výčet přihlášených zvířat a plemen najdete na stránkách výstavy www.starshow.eu.

Reportáž ČT1 o propagační výstavě koček z roku 2016:

thum-photo-reportaz-chcete-me

STAR SHOW DIPLOMAT 2015

Děkujeme všem vystavovatelům a návštěvníkům naší akce, doufáme, že se Vám výstava líbila a uvidíme se za rok na dalším ročníků!

Za fotografie, odkazy na fotobanky a informace o dalších zmínkách k této akci budeme vděčni. Posílejte nám je přes kontakty. Rádi je zde uveřejníme! Děkujeme…

Výsledkové listiny a vyjádření pořadatelů k veterinární přejímce ke stažení:

Webdesign: SEO konzultant Marek Hnátek