Výstavy: Kočky Praha 2023

Mezinárodní propagační výstavy koček v Praze

Kočky Praha 1.-2.dubna 2023

Mezinárodní propagační výstava koček  

 

Po loňském pocovidovém comebacku jsme opět zpět v plné síle a připravujeme další ročníky výstav pro návštěvníky od nás, milovníků koček. V roce 2023 nás čeká v prvním dubnovém víkendu na již tradičním místě v TOP HOTELU PRAHA! !

Na připravované výstavě se můžete těšit na velkolepou show. A protože se neustále zlepšujeme, i budoucí výstava bude zase o chlup lepší. Na výstavě najdete spoustu koček, více než tři desítky známých i těch méně známých plemen. A protože jsme opravdu jiní, s kočkami se můžete i pomazlit a dozvědět se o nich spoustu zajímavých věcí. Kočky Vám představí zkušení chovatelé, i „obyčejní“ mazlitelé 😉 Navíc každé plemeno má na výstavě svého patrona, zkušeného chovatele, který Vám rád představí „své“ plemeno a zasvětí Vás do radostí i strastí krásného koníčku, jakým je chovatelství.

Na výstavě také můžete navštívit mnoho přednášek, které budou průběžně probíhat po celé dva dny a dozvíte se na nich spoustu zajímavých věcí z různých oborů jako je například chovatelství, výcvik, výživa, zdraví a dalších zajímavých informací.

Ale výstava není jen o krásných kočkách, informacích a zajímavostech o nich. Je i o spoustě praktických věcech, ale i o krásných „zbytečnostech“. A to znamená, že si můžete vybrat mezi škrabadly, poličkami, pamlsky, granulkami, barfem, hrníčky, škádlítky, hračkami a mnoho a mnoho dalšího.

A dokonce si můžete odnést domů i kočičího parťáka. Na výstavě totiž bude v samostatné expozici i mnoho prověřených útulků, které Vám nabídnou chlupáče, kteří neměli tolik štěstí a stále hledají toho svého mazlitele 😉

Naše výstava není posuzovací, ale i přesto u nás kočky vyhrávají a získávají ocenění a poháry. A protože jsme tu především pro Vás, o výhercích rozhodujete právě Vy.

Vy hodnotíte, která kočka je nejkrásnější, která kočka je nejzajímavější a právě Vy rozhodnete o tom, která kočka si odnese pohár a nějakou tu praktickou věcičku od našich sponzorů.

Výstavu stejně jako dříve bude moderovat naše kamarádka, skvělá herečka a moderátorka Kateřina Pechová, kterou možná znáte z filmu, seriálu Ordinace v Růžové zahradě, nebo z rádia FAJN.

Sledujte pozorně naše fb stránky Výstavy, kde budeme postupně přidávat informace o vystavovatelích i prodejcích, o tom kde a za kolik zakoupit vstupenky a o všem důležitém.

Vstupenky si můžete koupit i online předem!

Máte kočku s průkazem původu, svou chovatelskou stanici anebo i domácí kočku, kterou chcete ukázat světu? Neváhejte a také se přihlaste na výstavu odkazem ZDE. Bojíte se, že to neumíte a kočka nezvládne? Zavolejte nám, poradíme Vám, jak na to…

MAPA

Pár vzpomínek z uplynulých ročníků:

TOP HOTEL Praha 2018, 2019

Diplomat 2017

Diplomat 2016

Diplomat 2016

Mohli jste nás vidět i v pořadu Chcete mně na ČT 

Co o nás napsal časopis Haf a Mňau

VYSTAVOVATELÉ

Přihlášku pro vystavovatele na Kočky Praha 2023 můžete podat online, nebo na e-mailu: prihlasky@starshow.eu

PRODEJCI

Přihlášky pro prodejce na výstavu Kočky Praha 2023 prosím podávejte na e-mail: kocky.praha.prodejci@email.cz